Envalue en Property Pass starten samenwerking

Envalue en Property Pass starten samenwerking
Het taxatiekantoor Envalue is een samenwerking aangegaan met Property Pass.
De benodigde data voor taxaties wordt in Property Pass gestructureerd en vervolgens ontsloten naar de taxatiesoftware van Envalue. Nadat de informatie is ontvangen door Envalue worden taxaties in vijf werkdagen opgeleverd. Taxatierapporten worden zowel in digitale vorm als in PDF-vorm opgesteld. Doordat de taxaties in digitale vorm worden opgeleverd kan de data ook eenvoudig en veilig gedeeld worden met derden zoals financiers en accountants zonder dat er handmatig werk aan te pas komt.
Frank van Kester, Business Manager bij Envalue is blij met de samenwerking. “Wij geloven dat een hybride werkwijze de toekomst is voor de taxateur van commercieel vastgoed. De samenwerking met Property Pass zorgt ervoor dat ons doel om 80% van het werk van de taxateur te automatiseren verder vorm krijgt, waardoor we steeds sneller taxaties kunnen leveren. Door het digitaal ontsluiten, structureren en delen van data geven wij diepgaand inzicht in het vastgoed”.
Erik Schlooz, CEO Property Pass: ”Met Property Pass krijgen vastgoedeigenaren een plek waar ze hun vastgoeddata kunnen verzamelen, digitaliseren en eenvoudig delen met derde partijen. De digitale uitwisseling met taxateurs leidt tot efficiënte en hoogwaardige taxaties. Gestructureerde informatie wordt veilig en zonder foutgevoelige handmatige overdracht gedeeld. Naast data delen kan de eigenaar gebruik maken van diverse services, zoals facturatie, indexatie van huur en het digitaal opstellen en ondertekenen van huurcontracten.”
Over Envalue
Envalue is in april 2020 opgericht en bestaat nu 1,5 jaar. Sinds de start is het bedrijf hard gegroeid en beschikt nu over een gedreven team van 20 personen bestaande uit consultants en data analisten. Het RICS gereguleerde kantoor is sterk op innovatie gericht. Het is een landelijk taxatiebureau en voert taxaties uit voor diverse doeleinden, zoals financierings-, balans- en transactie doeleinden. Met specialismen gericht op commercieel vastgoed, residentieel vastgoed, transformaties en herontwikkelingen levert zij deskundige taxaties voor beleggers, investeerders, banken, eigenaar-gebruikers en de publieke sector.
Over Property Pass
Property Pass is in september 2021 overgenomen van Deloitte Real Estate waar het initiële idee is ontwikkeld. Sinds de overname is de data-uitwisseling met Rabobank gestart en recent heeft ook ING Real Estate de eerste huurinformatie van haar klanten via Property Pass ontvangen.
Property Pass vormt de schakel tussen vastgoedeigenaren, adviseurs, banken en andere deelnemers in de vastgoedketen. Het bevordert de samenwerking binnen de sector door het delen van data efficiënter, betrouwbaarder en veiliger te maken. Het bedrijf richt zich op de vastgoedeigenaar. Doel is dat een vastgoedeigenaar zijn vastgoedinformatie met alle partijen in de vastgoedketen kan delen en terug kan ontvangen. Na huurinformatie en taxaties wordt duurzaamheidsinformatie aan het platform toegevoegd.